خیابان فرخی یزدی، ابتدای چھارم شرقی، پلاک ،٢٦ واحد ٣

Rectangle 2050
img
img
img

مشاوره و تعیین استراتژی

در اولین قدم، با شما مشورت می‌کنیم تا اهداف و نیازهای‌تان را به‌خوبی درک کنیم. سپس با توجه به آن‌ها، استراتژی‌ای جامع و هدفمند برای کمپین تبلیغاتی اینستاگرام‌تان طراحی می‌کنیم.

تحقیق روی مخاطب هدف

قبل از هر اقدامی، بازار هدف شما را به‌طور کامل بررسی می‌کنیم تا علایق، نیازها و رفتارهای آن‌ها را بشناسیم. این شناخت به ما کمک می‌کند پیام تبلیغاتی را به‌گونه‌ای طراحی کنیم که بیش‌ترین تاثیرگذاری را داشته باشد.

ارسال طراحی اولیه

سپس تیم اینستاگرام ما یک مدل اولیه از پست‌ها و استوری‌های تعاملی تبلیغاتی متناسب با برند و هدف کمپین شما شامل تصاویر، کپی‌رایت‌ها و … تولید کرده و برای تایید و بازخورد شما برای شما ارسال می کنیم.

راه‌اندازی کمپین

پس از تایید طراحی‌های پیشنهادی، نوبت به اجرای کمپین می‌رسد. ما کمپین تبلیغاتی شما را با استفاده از بهترین شیوه‌ها و به‌روزترین ابزارهای هدف‌گذاری، به دست مخاطبین هدف شما می‌رسانیم.

تجزیه و تحلیل عملکرد

س از اجرا، عملکرد کمپین تبلیغاتی اینستاگرام شما را با استفاده از ابزارهای پیشرفته و بر اساس معیار‌های متعددی مانند نرخ تعامل، نرخ کلیک، رشد فالوور و هر فاکتور مهم دیگر تجزیه و تحلیل می‌کنیم.

گزارش‌های منظم و دقیق

در نهایت گزارشی دقیقی از نتایج کمپین تبلیغاتی اجرا شده ارائه می‌کنیم تا بتوانید هزینه‌های کمپین و نتایج آن را مشاهده کنید و نقاط قوت و ضعف کمپین را برای بهینه‌سازی آن در آینده شناسایی کنید.